Arama:

Komisyon Fiyat Tablosu

Mobil Ödeme Bozdurma

Mobil ödemeyi bozdurma işlemi cep telefonundaki bakiyeyi istenilen miktarda yapılan ödemelerle nakite çevirme işlemidir. Ayrıca mobil ödeme nakit işlem mobilislemler.com tarafından güvenle ve kolayca yapılır. Mobil Ödeme Bozdurma Turkcell, Vodafone, Turktelekom ve Paycell ve benzeri platformlar üzerinden yapılan mobil ödemeleriniz güvenli mobil ödeme bozdurma işlemleri ile nakit ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Mobil ödeme bozdurma işlemi 60 saniye gibi kısa bir süre içinde gerçekleştirilir. Mobil ödeme bozum GSM operatörleriniz üzerinden güvenli bir şekilde 7/24 sağlanır.

Sende güvenli ve hızlı bir şekilde mobil ödeme bozdurma işlemleri için hemen whatsapp üzerinden iletişime geç!

11

TURKCELL

Mobil Ödeme Bozdur

% 60 /Geri Ödeme AL
 • 50 TL Fatura 25 TL Geri Ödeme
 • 100 TL Fatura 60 TL Geri Ödeme
 • 200TL Fatura 120 TL Geri Ödeme
 • 400TL Fatura 250 TL Geri Ödeme
mobil-ödeme-bozdurma-

VODAFONE

Mobil Ödeme Bozdur

% 40 /Geri Ödeme AL
 • 71 TL Fatura 25 TL Geri Ödeme
 • 143 TL Fatura 57 TL Geri Ödeme
 • 286TL Fatura 114 TL Geri Ödeme
 • 350TL Fatura 140 TL Geri Ödeme
2

TÜRK TELEKOM

Mobil Ödeme Bozdur

% 60 /Geri Ödeme AL
 • 50 TL Fatura 25 TL Geri Ödeme
 • 100 TL Fatura 60 TL Geri Ödeme
 • 200TL Fatura 120 TL Geri Ödeme
 • 400TL Fatura 250 TL Geri Ödeme
Mobil-Ödeme-Nakit

RAZER GOLD PİN

Mobil Ödeme Bozdur

% 60 /Geri Ödeme AL
 • 50 TL Fatura 25 TL Geri Ödeme
 • 100 TL Fatura 60 TL Geri Ödeme
 • 200TL Fatura 120 TL Geri Ödeme
 • 400TL Fatura 250 TL Geri Ödeme

Nedir? Ne Yapıyoruz? Detaylı Bilgi!

Mobil Ödeme Bozdurma

Mobil Ödeme Bozdurma Komisyonları Her Gün Kontrol Edilerek Güncellenmektedir. Size Uygun Seçenek İle Mobil Ödeme Nakiti sağlayın. Ayrıca mobil ödeme bozum hizmetlerini daha güvenli ve hızlı sağlamak adına mobilislemler.com ekibi profesyonel olarak hizmet sağlamaktadır.

Mobil ödeme bozdurma hızlı işlem!

Mobil İşlemler

Hizmetlerimiz

Mobil Ödeme Bozdurma

Mobil ödeme limitlerinizi en uygun komisyon ile nakite çevirmekteyiz. Mobil Ödeme Nakit İçin Whatsapp hattına bağlanın. Mobil Ödeme Bozdur

Mobil Ödeme Bozdurma

Razer Gold Pin Bozdurma

Razer gold pin bozdurma en uygun oranlar ile sizler için hizmetinizde Turkcell Paycell olanlar ya da elinde razergold pin olan whatsapp bağlanın.

Mobil Ödeme Bozdur

Mobil Ödeme Nakit Çevirme

Mobil Ödemelerinizi nakite çevirmek için Whatsapp destek hattına yazınız. Mobil Ödeme Bozdurma İşlemlerini birebir yapalım.

Mobil Ödeme Nakit

Mobil Ödeme Bozdurma Nedir ?

Mobil ödeme bozdurma! Turkcell, Vodafone, Türktelekom Sim kartı kullancılarının Hattına tanımlı mobil ödeme limitlerini nakite çevirme işlemidir.
"İşlemler Whatsapp Hattımız üzerinden yapılır, İşlem süresi yönteme göre değişiklik gösterebilir fakat ortalama 10 dk içinde işlem tamamlanır ve ödemeler bize ilettiğiniz hesabınıza aktarılır."

Mobil Ödeme Bozdurma Hizmetinden Kimler Yararlanabilir ?

Türkiye’deki tüm operatör (SİM kart) kullanıcıları bu hizmetimizden yararlanabilirler.
Mobil ödeme bozum işlemleri Faturalı ve Faturasız hatlara tanımlı limit tutarı kadar işlem yapılmaktadır.

Mobil Ödeme Bozdurma İşlemi Neden Yapılır ?

Günümüzde orantısız artış gösteren enflasyon oranları nedeni ile ay sonunda ödemeleri gelen kişi ve kişilerin kira, ev faturaları, çocuk masrafları gibi belli ödemeleri yaptıktan sonra açığa çıkan nakit yetersizliği sebebiyle Mobil ödeme bozdurma yöntemini tercih ederler, ve böylece aradaki nakit açığını kapatmak için kulllanılan bir yeni nesil nakite çevirme işlemini uygulamaktadırlar.

Mobil Ödeme Nakite Çevirme Nasıl Yapılır ?

Mobil ödeme nakite çevirme işlemi, Kullanmış olduğunuz hattınıza tanımlı limitlere internet üzerinden dijital ürünler alınır ve bu ürünler resmî satış platformlarımızda satışa çıkarılarak nakite çevirme işlemi tamamlanır.

Güvenilir Mobil Ödeme Bozdurma Siteleri ?

2023 yılında bulunması oldukça zor bir konu olan “Güvenilir mobil ödeme bozdurma” sitesi bulmak hakkında bir kaç bilgilendirme yapalım.
Öncelikle aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi gerek;

 1. %10 ve %20 komisyon oranları sunan siteler kesinlikle doğruluk payı olmayan oranlardır ve itibar edilmemesi gerekir.

  Yabancı adresi ve irtibat numarası olan kurum ve kuruluşlara güven duymayınız.

 2.  Daha önce Mobil ödeme bozum işlemi yapılmış güncel ödeme dekontu ve işlem sohbetini atamayan kurumlardan uzak durun.
  Temel olarak yukarıdaki 3 maddeye dikkat etmeniz sizler için faydalı olacaktır.

Mobil işlemler, Dijital Ürünlerin Alım Satım ve Takas İşlemlerinde Güveni Arttırmak için Neler Yapıyor ?

Mobil işlemler, Türkiye’nin en büyük güvenilir dijital ürün, hediye çeki, cüzdan kodları ve mobil ödeme nakite çevirme hizmeti veren interaktif Bozdurma (Exchange) Platformdur.
İnternet ve dijital dünyadaki duruşumuz gibi, hizmet kalitesi ve işimizin gereksinimi neticesinde doğru, tarafsız ve hakkaniyetli hizmet vermektedir.
Çalışma ilkelerimizde yer alan maddeleri çalışanlarımız ve hizmet alanlar peşinen ve doğrudan kabul etmiş sayılırlar.

“Müşterilerimizin hizmet ve içeriklerimizin doğruluğuna duyduğu güven işimizin temelini oluşturan yapı taşıdır. Mobil işlemler, esas olarak benimsenen tarafsız ve dürüst çalışan bağımsız bir kuruluştur. Güven konusunda ilerleme kaydetmiş ve tüm ekibimiz ile bu güveni ileri taşmak için çaba gösteren firma olarak bilinir.
Müşterilerimize ürün ve hizmet sağlarken yanlış yönlendirmekten kaçınmayı hedeflemektedir.”

“Güven konusundaki taahhütname olarak sunduğumuz bağımsız, tarafsız ve gerçekçilik ilişkimiz işimizin temelini oluşturmaktadır.
Tüm işlemlerimiz gerçekçi ve açıklayıcı şekilde ele alınması ile süreci adil, tarafsız, bağımsız şekilde hizmet sunmayı ve bu hizmeti sonuçlandırmayı tâbi tutacağız.”

Güvenilir bir Bozdurma (Exchange) hizmeti almak oldukça zor olduğunun farkındayız. Bu nedenle işlemden önce yazımızda olduğu gibi detaylı anlatım sunmaktayız.
Böylece seçme konusunda doğru şekilde, kendi kararınızı verme şansını sizlere sunmuş oluyoruz.

Bununla beraber Güvenilir Exchange hizmetimizi sunduğumuzu gösteren “Google” gibi arama motorları tarafından okunabilir, tesbit edilebilir halde şeffaf bir halde sunarak, interaktif arama motorları ve tüm sosyal medya platformlarında kullanıcıların güvenilir bozdurma (Exchange) hizmetini ve bilgi kaynaklarını tespit edilip kullanıcıların ulaşması sağlanır.
Güncel Google Search Console ve Google Analyticks verilerine göre mobil işlemler olarak günde binlerce ayda yüz binlerce Google kullanıcılarına güvenilir hizmet vermekteyiz.

 

En çok Sorulan Sorular

Mobil ödeme bozdurma ilgili en sık sorulan sorular.

Mobil Ödeme Bozdurma hattınıza tanımlı mobil ödeme limitinizi nakite çevirmek anlamına gelmektedir.
Mobil ödeme bozdurma işlemi oldukça basit ve hızlı nakit sağlar. Son zamanlarda nakite sıkışan bir çok kişi güvenilir bir mobil ödeme bozdurma sitesi aramaktadır, Güvenilir ve Referansı en yüksek Bozdurma Sitesi olarak hizmet vermekteyiz. Bozdurma İşlemi İçin Whatsapp Hattımıza Danışın. 
Vodafone Hattınızı Mobil Ödemeye açmak için aşağıdaki yolu izlemelisiniz,
Türktelekom Mobil Ödeme Açma: MOBILODEME KAYIT yazıp 5555′ Gönderin. Ya da Müşteri Temsilcisini Arayarak Açtırabilirsiniz.

Vodafone Hattınızı Mobil Ödemeye açmak için aşağıdaki adımları izleyin;
MOBILODEME AC 
yazıp 7878’e Gönderin. Ya da Müşteri Temsilcisini arayıp Açtırabilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödeme aşağıdaki adımları takip ederek açabilirsiniz;
MOBILODEME AC yazıp 2222’ye Gönderin. Ya da Çağrı Merkezini arayarak Mobil Ödeme Açtırabilirsiniz.

Mobil Ödeme Bozdurma İşlemi tamamlandıktan hemen sonra sizlerden aldığımız ilgili banka bilgilerine anında fast ile ödeme sağlamaktayız. isteğe göre dekont paylaşımları yapılmaktadır.

Tüm Bankalar ve Papara seçenekleri ile anında anlık nakit ihtiyaçlarınıza aksiyon göstermekteyiz. Ödemeler Fast ile yapılır ve ödeme düşmesi için beklemek zorunda kalmazsınız. İsteğe göre cep bank yöntemi ile de ödeme yapmaktayız.

Mobil Ödeme Oranlarımız Operatörlere göre değişiklik göstermektedir.
Turkcell Bozum Oranları %40 komisyon almaktayız.
Vodafone Bozum Oranları %50 Komisyon Almaktayız.
Turktelekom Bozum Oranları %60 Komisyon Almaktayız.
Komisyonların hepsi bize gelmemektedir. Bozumdurma işlemleri sırasında alınan komisyonlar sonucunda oluşan tutar KDV gibi etkenlerin yarattığı Maliyetler anlamına gelir. Bu nedenle %40 gibi rakamlara ulaşmaktadır. Sizlere en çok ödeme sağlayabilmek için her gün çalışmaktayız.

Tüm güvenli forum sitelerinde üyeliklerimiz mevcuttur. Bu üyelikler Adres ve Kimlik onaylı Forumlardır. Mobil Ödeme Bozdurma da Güvenilirlik önemli olduğunun Farkındayız ve Referanslarımızı her geçen gün kuvvetlendiriyoruz. İş yeri üyesi olduğumuz Forumlar İçin Tıkla Sayfamızdaki Referans ve Yorumları da Kontrol edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mobilislemler.com

2019’da İstanbul/Fatih ilçesinde kurulmuştur. İnsanların acil nakit ihtiyaçlarına çözüm sağlamak için Mobil Ödeme Bozdurma alanında tecrübe kazanmış ve tüm müşterilerine güvenli bir bozdurma platformu oluşturmak için tüm gücü ile sarfetmekedir.
3 yıldır 7/24 Mobil Ödeme Bozdurma hizmeti vermekte olan firmamız komisyon oranlarını her gün kontrol ediyor ve sizlere minimum oranlar ile fazla nakit sağlamayı başarıyoruz.
120 TL Karşılığında 100 TL Ödeme yapacağını söyleyen site ve kuruluşlara itibar etmeyiniz. 

Turkcell Bozdurma Oranları
0%
Vodafone Bozdurma Oranları
0%
Türktelekom Bozdurma Oranları
0%

Güvenli Mobil Ödeme Bozdurma

Sizlerden Gelen Yorumlar

Korkmayın ilk korkarak yaklaştım ödememi alınca rahatladım Allah razı olsun

Mehmet WMARACI

En başta açıkçası çok tedirginim. Fakat bu önyargım tamamen bitti, anında ve en kısa sürede ödeme yapıldı. Teşekkürler ilginize. Sonsuz güvenebilirsiniz.

Tufan Google

Allah işini rast getirsin be Teşekkürler güvenilir ponçik insan

Çiğdem Google

Son Dakika

Mobil Ödeme Bozdurma Nedir?

Tüm Mobil Ödeme Bozdurma ile ilgili güncel haberler ve kaynaklar.

İzmir Mobil Ödeme Bozdurma

İzmir Mobil Ödeme Bozdurma! Hattınıza tanımlı limiti nakite çevirme işlemidir.Bu hizmete ihtiyaç duyan izmir halkına karşılık yapılan ve yazılan bir konuyu ele almış bulunuyoruz.İzmir’de yaşayan herkes için geçerli olan bu mobil ödeme nakite çevirme işlemi aynı zamanda tüm türkiyede geçerli bir hizmet’dir. Mobil Ödeme Bozdurma Ne için Yapmalıyım ? Anlık nakit ihtiyacınızı karşılamak için ihtiyaç […]

Faturaya Ek Nakit

Faturaya Ek Nakit Fatura Ödemeleriniz İçin Ek Finansal Destek Faturalar her ay düzenli olarak gelir ve hayatımızın bir parçasıdır. Elektrik, su, telefon, internet ve diğer faturaların ödenmesi gereklidir. Aksi takdirde hizmetler kesilebilir veya hukuki sorunlar ortaya çıkabilir. Bazı aylar, faturaların tutarı beklenenden daha yüksek olabilir veya beklenmedik bir harcama çıkabilir. Bu durumlarda, faturaya ek nakit […]

Kahraman Maraş Mobil Ödeme Bozum

Kahraman Maraş Mobil Ödeme Bozum! Bu hizmetten Tüm Operatör Kullananlar yararlanabilir.güvenilir mobil ödeme bozum sitesi bulmak oldukça zor, Bu nedenle iyi araştırılması gereken bir sektör.5 yıldır hizmet veren firmamız bu sektörde lider konumdadır. Mobilislemler.com tıkla ve güvenilir bir hizmet al. Mobil Bozum Hizmet Bölgeleri Mobil bozum hizmet bölgeleri tüm il ve ilçeleri kapsamaktadır. Türkiyenin her […]

Whatsapp Bağlan
Size Nasıl Yardım Edebilirim ?
Mobil İşlemler Temsilcisi "Burak"
Merhaba, Türkiye'nin En Güvenilir ve Büyük Referanslı Mobil Ödeme Bozdurma Sitesine Hoş Geldiniz. Sizlere Yardım Edebilmesi Amacı İle Müşteri Temsilcimize Bağlan Tüm Sorun ve Sorularınızı Kolayca İletin.