Arama:

Komisyon Fiyat Tablosu

Mobil Ödeme Bozdurma

Mobil ödemeyi bozdurma işlemi cep telefonundaki bakiyeyi istenilen miktarda yapılan ödemelerle nakite çevirme işlemidir. Ayrıca mobil ödeme nakit işlem mobilislemler.com tarafından güvenle ve kolayca yapılır. Mobil Ödeme Bozdurma Turkcell, Vodafone, Turktelekom ve Paycell ve benzeri platformlar üzerinden yapılan mobil ödemeleriniz güvenli mobil ödeme bozdurma işlemleri ile nakit ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Mobil ödeme bozdurma işlemi 60 saniye gibi kısa bir süre içinde gerçekleştirilir. Mobil ödeme bozum GSM operatörleriniz üzerinden güvenli bir şekilde 7/24 sağlanır.

Sende güvenli ve hızlı bir şekilde mobil ödeme bozdurma işlemleri için hemen whatsapp üzerinden iletişime geç!

11

TURKCELL

Mobil Ödeme Bozdur

% 60 /Geri Ödeme AL
 • 50 TL Fatura 25 TL Geri Ödeme
 • 100 TL Fatura 60 TL Geri Ödeme
 • 200TL Fatura 120 TL Geri Ödeme
 • 400TL Fatura 250 TL Geri Ödeme
mobil-ödeme-bozdurma-

VODAFONE

Mobil Ödeme Bozdur

% 40 /Geri Ödeme AL
 • 71 TL Fatura 25 TL Geri Ödeme
 • 143 TL Fatura 57 TL Geri Ödeme
 • 286TL Fatura 114 TL Geri Ödeme
 • 350TL Fatura 140 TL Geri Ödeme
2

TÜRK TELEKOM

Mobil Ödeme Bozdur

% 60 /Geri Ödeme AL
 • 50 TL Fatura 25 TL Geri Ödeme
 • 100 TL Fatura 60 TL Geri Ödeme
 • 200TL Fatura 120 TL Geri Ödeme
 • 400TL Fatura 250 TL Geri Ödeme
Mobil-Ödeme-Nakit

RAZER GOLD PİN

Mobil Ödeme Bozdur

% 60 /Geri Ödeme AL
 • 50 TL Fatura 25 TL Geri Ödeme
 • 100 TL Fatura 60 TL Geri Ödeme
 • 200TL Fatura 120 TL Geri Ödeme
 • 400TL Fatura 250 TL Geri Ödeme

Nedir? Ne Yapıyoruz? Detaylı Bilgi!

Mobil Ödeme Bozdurma

Mobil Ödeme Bozdurma Komisyonları Her Gün Kontrol Edilerek Güncellenmektedir. Size Uygun Seçenek İle Mobil Ödeme Nakiti sağlayın. Ayrıca mobil ödeme bozum hizmetlerini daha güvenli ve hızlı sağlamak adına mobilislemler.com ekibi profesyonel olarak hizmet sağlamaktadır.

Mobil ödeme bozdurma hızlı işlem!

Mobil İşlemler

Hizmetlerimiz

Mobil Ödeme Bozdurma

Mobil ödeme limitlerinizi en uygun komisyon ile nakite çevirmekteyiz. Mobil Ödeme Nakit İçin Whatsapp hattına bağlanın. Mobil Ödeme Bozdur

Mobil Ödeme Bozdurma

Razer Gold Pin Bozdurma

Razer gold pin bozdurma en uygun oranlar ile sizler için hizmetinizde Turkcell Paycell olanlar ya da elinde razergold pin olan whatsapp bağlanın.

Mobil Ödeme Bozdur

Mobil Ödeme Nakit Çevirme

Mobil Ödemelerinizi nakite çevirmek için Whatsapp destek hattına yazınız. Mobil Ödeme Bozdurma İşlemlerini birebir yapalım.

Mobil Ödeme Nakit

En çok Sorulan Sorular

Mobil ödeme bozdurma ilgili en sık sorulan sorular.

Mobil Ödeme Bozdurma hattınıza tanımlı mobil ödeme limitinizi nakite çevirmek anlamına gelmektedir.
Mobil ödeme bozdurma işlemi oldukça basit ve hızlı nakit sağlar. Son zamanlarda nakite sıkışan bir çok kişi güvenilir bir mobil ödeme bozdurma sitesi aramaktadır, Güvenilir ve Referansı en yüksek Bozdurma Sitesi olarak hizmet vermekteyiz. Bozdurma İşlemi İçin Whatsapp Hattımıza Danışın. 
Vodafone Hattınızı Mobil Ödemeye açmak için aşağıdaki yolu izlemelisiniz,
Türktelekom Mobil Ödeme Açma: MOBILODEME KAYIT yazıp 5555′ Gönderin. Ya da Müşteri Temsilcisini Arayarak Açtırabilirsiniz.

Vodafone Hattınızı Mobil Ödemeye açmak için aşağıdaki adımları izleyin;
MOBILODEME AC 
yazıp 7878’e Gönderin. Ya da Müşteri Temsilcisini arayıp Açtırabilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödeme aşağıdaki adımları takip ederek açabilirsiniz;
MOBILODEME AC yazıp 2222’ye Gönderin. Ya da Çağrı Merkezini arayarak Mobil Ödeme Açtırabilirsiniz.

Mobil Ödeme Bozdurma İşlemi tamamlandıktan hemen sonra sizlerden aldığımız ilgili banka bilgilerine anında fast ile ödeme sağlamaktayız. isteğe göre dekont paylaşımları yapılmaktadır.

Tüm Bankalar ve Papara seçenekleri ile anında anlık nakit ihtiyaçlarınıza aksiyon göstermekteyiz. Ödemeler Fast ile yapılır ve ödeme düşmesi için beklemek zorunda kalmazsınız. İsteğe göre cep bank yöntemi ile de ödeme yapmaktayız.

Mobil Ödeme Oranlarımız Operatörlere göre değişiklik göstermektedir.
Turkcell Bozum Oranları %40 komisyon almaktayız.
Vodafone Bozum Oranları %50 Komisyon Almaktayız.
Turktelekom Bozum Oranları %60 Komisyon Almaktayız.
Komisyonların hepsi bize gelmemektedir. Bozumdurma işlemleri sırasında alınan komisyonlar sonucunda oluşan tutar KDV gibi etkenlerin yarattığı Maliyetler anlamına gelir. Bu nedenle %40 gibi rakamlara ulaşmaktadır. Sizlere en çok ödeme sağlayabilmek için her gün çalışmaktayız.

Tüm güvenli forum sitelerinde üyeliklerimiz mevcuttur. Bu üyelikler Adres ve Kimlik onaylı Forumlardır. Mobil Ödeme Bozdurma da Güvenilirlik önemli olduğunun Farkındayız ve Referanslarımızı her geçen gün kuvvetlendiriyoruz. İş yeri üyesi olduğumuz Forumlar İçin Tıkla Sayfamızdaki Referans ve Yorumları da Kontrol edebilirsiniz.

Hakkımızda

Mobilislemler.com

2019’da İstanbul/Fatih ilçesinde kurulmuştur. İnsanların acil nakit ihtiyaçlarına çözüm sağlamak için Mobil Ödeme Bozdurma alanında tecrübe kazanmış ve tüm müşterilerine güvenli bir bozdurma platformu oluşturmak için tüm gücü ile sarfetmekedir.
3 yıldır 7/24 Mobil Ödeme Bozdurma hizmeti vermekte olan firmamız komisyon oranlarını her gün kontrol ediyor ve sizlere minimum oranlar ile fazla nakit sağlamayı başarıyoruz.
120 TL Karşılığında 100 TL Ödeme yapacağını söyleyen site ve kuruluşlara itibar etmeyiniz. 

Turkcell Bozdurma Oranları
0%
Vodafone Bozdurma Oranları
0%
Türktelekom Bozdurma Oranları
0%

Güvenli Mobil Ödeme Bozdurma

Sizlerden Gelen Yorumlar

Korkmayın ilk korkarak yaklaştım ödememi alınca rahatladım Allah razı olsun

Mehmet WMARACI

En başta açıkçası çok tedirginim. Fakat bu önyargım tamamen bitti, anında ve en kısa sürede ödeme yapıldı. Teşekkürler ilginize. Sonsuz güvenebilirsiniz.

Tufan Google

Allah işini rast getirsin be Teşekkürler güvenilir ponçik insan

Çiğdem Google

  Son Dakika

  Mobil Ödeme Bozdurma Nedir?

  Tüm Mobil Ödeme Bozdurma ile ilgili güncel haberler ve kaynaklar.

  Mobil ödeme nakite çevirme

  Mobil Ödeme Nakite Çevirme Mobil ödeme nakite çevirme işlemlerini sizler için yapmaktayız. burada önemli olan güven kazanmaktır. Mobilislemler.com Referansları ve İş Ahlakı ile bunu Başarılı bir şekilde yapmaktadır. Vodafone Mobil Ödemeyi Nakite Çevirme Turkcell Mobil Ödemeyi Nakite Çevirme Türktelekom Mobil Ödemeyi Nakite Çevirme Güvenilir Bozum İletişim Nakite Çevirme İşlemi Ne kadar Sürer ? Müşteri temsilcimiz […]

  Güvenilir Mobil Ödeme Bozdurma Siteleri

  Güvenilir Mobil Ödeme Bozdurma Siteleri Güvenilir Mobil Ödeme Bozdurma  hakkında kefil hiç bir siteye olmamaktayız. Sizlere bu konuda sadece dikkat etmeniz gerekenleri anlatacağız. Mobil Ödeme Bozdurma Sitesi Mobil Ödeme Bozdurma Güvenli Bozdurma 3 Altın Kural Güvenilir Mobil Ödeme Bozdurma Siteleri Güvenilir şekilde yapmak için 3 altın kuralara dikkat etmeniz gerekiyor. Bunlar neler, konu başlıkları ve […]

  Mobil Ödeme Nakit

  İyzico Bağlantısı Mobil Ödeme Nakit Mobil Ödeme Nakit ve Kolaylıkla mobil ödemenizi iyzico hesabınıza aktarabilirsiniz İyzico Nedir ? Sizin güvenli şekilde internet üzerinden alışveriş yapmanızı sağlayan kuruluş. Hattınıza Tanımlı Mobil Ödeme İyzico Yükleme İyzico mobil uygulamasını indirerek kayıt olun. Ardından bakiye yükle diyerek mobil ödeme yöntemini seçin. yüklemek istediğiniz bakiyeyi seçin ve yükleme yapın. Acaba […]

  Whatsapp Bağlan
  Size Nasıl Yardım Edebilirim ?
  Mobil İşlemler Temsilcisi "Burak"
  Merhaba, Türkiye'nin En Güvenilir ve Büyük Referanslı Mobil Ödeme Bozdurma Sitesine Hoş Geldiniz. Sizlere Yardım Edebilmesi Amacı İle Müşteri Temsilcimize Bağlan Tüm Sorun ve Sorularınızı Kolayca İletin.