Mobil Ödeme Yolculuk

Mobil Ödeme Yöntemi İle Yolculuk Yap

İstanbulkart uygulamasını indererek veya Geçerli Mobil Bankacılık Olan Mobil Ödeme Yöntemi ile kartlarına dolum yapabilirler. NFC ( Yakın Alan İletişimi) Olan Kişiler. bu ödemeyi cep telefonları ile de yapabilirler. Gezdikleri yerlerde paraya sıkışanlar ayrı olarak Mobil Ödeme Nakite Çevirme yöntemi ile nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. 

Ankara İçin Mobil Ödeme Yöntemi

EGO Genel Müdürü Nihat Alkaş, sistem hakkında şu bilgileri verdi: “Yolcularımızın, cep telefonlarındaki NFC (yakın alan iletişimi) özelliğini açarak, www.ankarakart.com sitesine girerek uygulamayı cep telefonlarına indirmeleri, bir sonraki aşamada ise banka kartından sanal karta bakiye yükleme yapmaları gerekiyor. Bu işlemlerin ardından yolcularımız, temassız kart okuma özelliği olan validatörlere cep telefonlarını yakınlaştırdıklarında sistem aktif hale gelecek ve sanal kartta bulunan meblağdan bir binişlik kart olan 4 TL ücreti mobil kartlardan düşülecek.”

Kaynak Link: https://www.hurriyet.com.tr/yerel-haberler/ankara/mobil-odemeli-yolculuk-donemi-41321348

Mobil Ödeme Nakite Çevirme

Günümüzde Mobil Ödeme Nakite Çevir Yöntemi ile acil para ihtiyacınızı gidermek mümkün. Tüm Operatörler için geçerli kredileri Geçerli tüm alışveriş yerlerinde kullanabilirsiniz. Biz bu krediyi ödeme olarak alıyor sizle nakit sağlıyoruz bu sayede elinizde her yerde kullanabilceğiniz nakitiniz oluyor. Mobil Ödeme Nakit hızlı ve pratik bir nakite çevir yöntemidir.

Mobil Ödeme
Mobil Para Bozdurma

Mobil Ödeme Bozdur Kelimesi Günümüzde Nerede ?

Günümüzün ekonomisi yüzüne insanların hayatında kredi çekme ihtiyacı doğdu. Bu süreç günlerce sürdüğü gibi kimi kişilere bu imkan sağlanmamaktadır. Bu durumda kalanlar asla üzülmesin farklı bir yöntem olan Mobil Ödeme Bozdurma yöntemi sayesinde Nakit ihtiyaçlarını giderebilecekler.

Mobil Ödeme Bozdurma (Yeni Nesil Kredi)

Mobil Ödeme Bozdurma veya Mobil Ödeme Nakit gibi kelimeler ile rahatlıkla bulabilceğiniz bozumcu sitelerin’de en önemli dikkat etmeniz gereken şey Güvenilirliktir.

Genellikle 120 TL Karşılığında 100 TL Ödeme yapacaklarını söylerler. Bu gibi ödemeler kesinlikle imkansızdır ve itibar etmemenizi şiddetle söylüyoruz.
İkinci olarak adres bilgileri kurumsal forum üyelikleri telefon bilgileri olmayan hiç bir kurum kuruluşa itibar etmeyin. Bozum Yaptırıcağınız kuruluşdan son ödeme referansı isteyebilirsiniz.

  1. Güvenli Bozum İçin Whatsapp İletişimle İletişime Geçin.

Diğer Yararlı Konu Başlıkları

Mobil Ödeme Ne işe Yarar ?

Whatsapp İletişim Ne İşe Yarar ?
Güvenilir Forum Ne İşe Yarar;
Mobil Ödeme Bozdurma Ne işe yarar;
Mobil Ödeme Kredisi Ne İşe Yarar;
günlük hayatımızda ne işe yarar;
Nerelerde Harcama Yapılabilir ?